KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878122
nr 1387 8122
Lars Tärning
(f. 1945), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1990. Olja på pannå, 18x27cm, yttermått inklusive ram: 24x32cm
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 29 mars 2021
kl 18:58:36
700 kr
800 kr
1.000 kr